حریم خصوصی

هر وب‌سایت هدفی جز ارتباط با مخاطبان خود ندارد. فروشگاه آپامه نیز از طریق این ارتباط مجازی، هدفی جز ساختن یک رابطه باکیفیت و امن میان خود و کاربران را نخواهد داشت. آرزوی گروه آپامه، ایجاد حس راحتی و امنیت کامل، در طول تمامی فرآیندهای اینترنتی، از لحظه‌ای که بازدیدکننده، با وارد کردن اطلاعات شخصی خود رسما و بصورت قانونی کاربر سایت شناخته می‌شود گرفته تا زمان بازدید از کالاهای آپامه، درخواست مشاوره از مشاوران متخصص این شرکت، ثبت نظر و پیشنهاد و کامل کردن فرآیند خرید و حتی گزارشات بعد از سفارش کالا (مانند پیگیری فرآیند ارسال و ...)، برای کاربران محترم این وب‌سایت است.


آپامه همچون دیگر فروشگاه‌های اینترنتی، برای شناسایی هویت کاربران نیاز به دریافت اطلاعات اولیه از جمله نام خانوادگی و شماره ملی دارد. مخاطبان وب‌سایت آپامه با وارد کردن اطلاعات اولیه و پذیرفتن بندهای قانونی مندرج در صفحه قوانین و مقررات، رسما به عضویت وب‌سایت و فراتر از آن، به عضویت خانواده بزرگ آپامه و طرفداران ایران مدرن درآمده و زین پس دارای حقوق قانونی خواهند بود. پس بایستی این نکته را در نظر گرفت که وارد کردن اطلاعات به مثابه گزارش وضعیت هویتی شماست، با حفظ صداقت خود، گروه آپامه را در راستای خدمت‌رسانی بهتر رهنمون خواهید ساخت.


در مرحله بعدی چنانچه کاربران بخواهند سفارش خود را ثبت کرده و یا درخواست ارسال کالایی را به سایت بدهند، سایت نیاز به تکمیل اطلاعات کاربر خواهد داشت. اطلاعاتی همچون آدرس کامل پستی، شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل برای این مرحله ضروری خواهد بود. چرا که آپامه همواره در راستای تسریع و کیفیت بالای ارسال سفارشات می‌کوشد.


آپامه به افرادی که با سپردن اطلاعات محرمانه و شخصی خود، به کاربری وب‌سایت آپامه درمی‌آیند، این اطمینان را می‌دهد که تمامی تلاش خود را در جهت حفظ و پاسبانی از اطلاعات محرمانه کاربران مبذول می‌دارد. با آپامه، کاربری دیجیتالی امن را تجربه خواهید کرد.